KONST / Litografier / Litografi 16338408
nr 1633 8408
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, Signerad, landskap med kanalbåt. Signerad, daterad 1926 cm, yttermått inklusive ram: 33x48 cm
måndag 29 juli 2024
kl 20:18:14
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund